Pozadie

Kvalitné CTM bicykle pre potešenie z jazdy

Milujete bicyklovanie a potrebujete nový, kvalitný bicykel za super cenu? Ak áno, tak pre váš koníček je naša stránka ako stvorená!

                   Každý deň žijeme vo svete bicyklov. Či sú to už horské, cestné, mestské alebo detské, každý si žiada kúpiť kvalitný bicykel za super cenu. Ale kde zohnať kvalitné bicykle? Práve u nás máte možnosť si nájsť výborné bicykle, ktoré používame a testujeme každý deň, aby sme vychytali aj tie najmenšie detaily. 

Naše bicykle testujú tí najpovolanejší, ktorí majú možnosť cítiť a vidieť veci, ktoré iní nedokážu. Následne tak, dokážu prispôsobiť aj tie najmenšie detaily. Detaily, ktoré určite pozitívne ohodnotíte, ktoré vás namotivujú na ďalšie objednávky. Pre našich verných zákazníkov tu máme aj niečo viac. 

Každý rok máte možnosť sa zapojiť do našej súťaže o bicykle, prebiehajúcej na území Česka a Slovenska. Ako sa zapojiť? Pri každom nákupe bicykla CTM u nás, obdržíte súťažný leták, ktorý stačí len vypísať  a poslať na adresu, poprípade môžete registráciu uskutočniť i prostredníctvom formulára na stránke  www.ctm.sk/sutaz a budete zaradení do netradičného losovania. Pre uplatnenie výhry je potrebné, nezabudnúť si zachovať svoj pokladničný bloček od vášho bicykla CTM. Bližšie informácie o losovaní zistíte v kategórii "SÚŤAŽ". Súťaže, kvalitné bicykle prispôsobené najmenším detailom a super ceny, všetko nájdete u nás, na našej stránke www.bicycles.sk . 

Poďte si naplniť váš sen práve tu a teraz!Našli ste už výhodné miesto na zakúpenie kvalitného bicykla? V prípade že áno, zakúpte si u nás nový bicykel a ponorte sa do nášho životného štýlu CTM, ktorý vás pohltí!