Pozadie

Novinka - bezdrôtový tachometer SIGMA ROX GPS 11.0 s navigáciou

Novinka - bezdrôtový tachometer SIGMA ROX GPS 11.0 s navigáciou ponúka teraz jednoduchú obsluhu štyrmi tlačítkami, nový držiak na riadítka je cca o 20% menší ako jeho predchodca. K tomu sa pridali individuálne nastaviteľné tréningové prehľady, či tri tréningové profily.

Cyklocomputer Sigma ROX GPS 11.0 je všestranný cyklopočítač a tréningový partner, zameraný na ambicióznych cyklistov. ROX 11.0 GPS používa nové snímače - R1 DUO s hrudným pásom na meranie srdcovej činnosti a R2 DUO Combo na meranie rýchlosti a kadencie. Oba snímače prenášanú signál nielen cez ANT+ na ROX GPS 11.0, ale aj Bluetooth Smart kompatibilné prístroje.

Komunikácia medzi cyklocomputerom ROX GPS 11.0 a senzormi sa deje výhradne cez ANT+ rozhranie. Okrem vlastných snímačov je ROX GPS 11.0 kompatibilný okrem iného aj so SRAM eTap a Shimano Di2. Cez novú Sigma Link App je možné cez Bluetooth Smart nahrať priamo na ROX GPS 11.0 nastavenia aj vopred pripravené trasy. Spojením cez Sigma Link môže ROX GPS 11.0 ukazovať na displeji aj prichádzajúce volania a správy. Trasu na navigáciu je potrebné nahrať do cyklocomputera ROX GPS 11.0 cez DATA CENTER. Novinkou je možnosť pridania individuálnych poznámok k bodom trasy, ktoré sa pri ich dosiahnutí zobrazia na displeji. Cyklocomputer ROX GPS 11.0 obsahuje tiež 3-osý kompas a integrovaný barometer. Cyklista si môže na ROX GPS 11.0 preniesť Strava Live segmenty a súťažiť s ostatnými cyklistami.